2021 Uus USB Sõrmejälje Lugeja Moodul Windows 10 Tere, Biomeetrilise Skänneri lukk, Sülearvutid ja ARVUTI

€15.24

Saadavus: On laos

z1169

USB Sõrmejälje Lugeja Moodul Windows 10 Tere, Biomeetrilise Skänneri lukk, Sülearvutid ja ARVUTI ***Ei Juhi Vaja: Ehitustööde õigus karbist välja, pakub kohest juurdepääsu Windows arvutitele.Ülesannete puhul, näiteks sisselogimisel logi sisse või avamine saab teoks Vajutage sõrme, ei ole vaja meeles pidada, kasutajanimesid ja paroole

***Kuni 5 Sõrmejälgede Registreerimine: Võimaldada pereliikmed, lähedased sõbrad või kolleegid, et pääseda ühe arvuti. 360° kõik suund sõrmejälgede registreerimine parem täpsus ja kiirem vastus.

***Paralleled Tarkvara Tugi: Smart ID-kaardi Krüpteerimine, krüpteerida oma faile ei ole kunagi olnud nii lihtne.Saate määrata kausta krüptitud tsooni, kui fail kopeeritakse kausta, siis saad automaatselt krüpteeritud. ***Saab Targemaks Aja Jooksul: iga sõrmejälgede registri skaneeritud andmed on lisatud profiili registreerunud sõrme.Nii, mida rohkem sa seda kasutad, seda täpsem see läheb.Võimaldab kiiremat juurdepääsu. ***Kõik, mida Vaja, Nano Formfactor: Väike ja kerge, võtab ruumi nr.Viska see oma taskusse ja sa ei märka midagi.Kirjeldus: Salvestada Kuni 5 üksikute sõrmejäljed Märkus: Ei ole kooskõlas Mac OS-i või Chrome OS-suurus:20.6*17*12 mm Materjal:metall, värv:Hõbe Paketi Sisu: 1 * Nano USB Sõrmejälje Lugeja, Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

Märksõnad:Sõrmejälje Skanner, Usb, Mini Pc 2 Lan Porti, Nägu Osalemine Masin, Sõrme Skanner, Sõrmejälje Lugeja Usb, Sõrmejälje Skänner, Samsong Tablett Windows 10, Dvr Zkteco, Sõrmejälgede Lukk, Sõrmejälgede Usb.

Mudeli Number 100
Sertifitseerimine CE, TÄPP, EAC, EPA, FCC, GMP, ROHS, TGA, UL, KC, Elektri-ja ELEKTROONIKASEADMETE jäätmete
Päritolu CN(Päritolu)

Kirjutage arvutus!

2021 Uus USB Sõrmejälje Lugeja Moodul Windows 10 Tere, Biomeetrilise Skänneri lukk, Sülearvutid ja ARVUTI

Kirjutage arvutus!

Seotud tooted