Kodu kaunistamiseks Lõbus Jooga Keha Joonis Sculture Puidu Mudel Nikerdamist Uudsus Jooga Võimlemine, kes Armastavad Joogat Puidu Nikerdamiseks Teenetemärgi Kunst

€8.02

Saadavus: On laos

z1506

Jooga Keha Puidu Nikerdamiseks Jooga Võimlemine, Kes Armastavad Kingitus Jooga Puidu Nikerdamiseks Teenetemärgi

Kirjeldus: Kodu kaunistamiseks Lõbus Jooga Keha Joonis Sculture Puidu Mudel Nikerdamist Uudsus Jooga Võimlemine, kes Armastavad Joogat Puidu Nikerdamiseks Teenetemärgi Kunst

Meil on piiramatu pakkumise ja erinevaid jooga poos kujukesed, palun kasutage oma kujutlusvõimet.

Stiil 1:

Tõrgeteta kõverad tema noor keha on kujutatud sümboolne stiili ja soe hele puit teeb see rohkem tuntud.Poleeritud tekstuur suurendab lahe joonte peen allkiri töö.

Stiil 2:

Pehme lihased on üleni puidust varda ar ja läbipaine jooga tekitada.See on nn "õige nurk" ja mõnikord nimetatakse "allapoole suunaga koer".

Stiil 3:

Kui võimleja asetab oma käed põrandale ja paindub tahapoole, lava-jooga "vööri üles kujutab", "backbends" või "rullid" keskkonnas uskumatult graatsiline viis.Usutakse, et suurendada ja tugevdada käed, jalad, kõht ja selg.

Stiil 4:

Skulptuur on valmistatud puidust ja on kujutatud naist istumas Utkatasana asendis, jalad volditud ja tema käed ees taevas.See töö on ideaalne selleks, et tuua rahu selleks, et oma laua või jooga ruum.

Style 5:

Kerge ja pehme abstraktse arvandmed praktika arenenud jooga poos muutub.Joonisel on nikerdatud alates rikkaliku tekstuuriga ar puit ja selle anonüümne funktsioon esindab kogu inimkonda.Elegantne skulptuur esile tugeva ja terve keha.

Stiil 6:

Elegantne kuju, et naised kujutavad Ustrasana jooga tekitab on käsitsi nikerdatud looduslikust puidust.Pärast jõudmist tema jalad, tema käed, ta kaarjas tagasi ja surus oma rinna väljapoole, avades nõnda center südames.

suurus:

Vt reaalse objekti andmed

Toodete hulka kuuluvad:

1tk jooga logi värvi dekoratiivsed kaunistused .

Märksõnad:Ballett Jalatugi, Puidu Nikerdamiseks Kunsti Loominguline, Võimleja Lint, Kodu Jooga Teenetemärgi, Decor Jooga, Mudel Puidust Tuletorn, Jooga Matt, R Vaik Mudelid, Lao-zi Kuju, Angel Teenetemärgi Arvandmed.

Teema Inimesed
On Nutikas Seade No
Päritolu CN(Päritolu)
Stiil Kaasaegne
Materjal Vaik

Kirjutage arvutus!

Kodu kaunistamiseks Lõbus Jooga Keha Joonis Sculture Puidu Mudel Nikerdamist Uudsus Jooga Võimlemine, kes Armastavad Joogat Puidu Nikerdamiseks Teenetemärgi Kunst

Kirjutage arvutus!

Seotud tooted