Signaali Blokeerimine Kott Kilp Puuri Kott Rahakoti, Telefoni Puhul Mobiiltelefoni Eraelu Puutumatuse Kaitse Ja Auto Võti Topelt Kihi

€1.93

Saadavus: On laos

z445

Omadused:

Topelt kihi struktuur

Signaali blokeerimine kott funktsioone oma double-layer struktuur.Ees tasku vähendab summa kiirguse ja taga tasku täielikult kilbid signaali.Saate valida sobivaid üks vastavalt konkreetsele olukorrale.

Tundlik ja usaldusväärne

Signaali blokeerimine kott saab kiiresti tööd selle eraldamise funktsiooni 30 sekundi jooksul pärast paneb smart telefoni kotti ja tagasi telefoni normaalsele 30 sekundi jooksul pärast pildistamist välja.See on tundlik ja usaldusväärne kasutamine.

Lihtne kasutada

Signaali blokeerimine kott magic kleebis on lihtne pitsat ja avatud, ei ole vaja keeruline protsess.

Süsinikkiust muster

Signaali blokeerimine kott süsinikkiust muster võib tuua teile imeline tekstuur ja kvaliteetne välimus.

Lai kohaldamisala

Signaali blokeerimine kott on laialdaselt sobib krediitkaart, auto võti, smart telefon, GSM, CDMA ja nii edasi, ideaalne rasedad, lapsed, kannatlik jne.Pealegi, kompaktne suurus on mugav läbiviimiseks.

Märkus:

Signaali blokeerimine kott ei tuleks üle pesta, et vältida kahju nano-kate ja mõjutada kasutamine.

Kui kasutate keeldu kõnest ametikoht, telefoni kott tasku peavad olema suletud, vastasel juhul see ei mõjuta kasutamise mõju.

Kasutamine:

Peale seda, kui telefon on paigutatud sisemine kiht-

Kui teie mobiiltelefonis ei ole aktiveerida funktsiooni kõne märguanne, kui keegi helistab, siis küsitakse, "Tere, teie kõne on ajutiselt kättesaamatu, palun helistada hiljem."

Kui teie telefonil on kõne märguanne-funktsioon on sisse lülitatud, kui keegi helistab, siis küsitakse, "Tere, helistaja teil on valitud on võimaldanud kõne märguanne funktsioon.Teavitame teid sellest SMS-iga oma helistaja ID, tänan teid teie kõnet.Palun riputa üles, näeme hiljem." Pärast telefoni eemaldab varjestus kott, see saadetakse tekstsõnum, et meelde tuletada, keegi helistada.See võimaldab teil toime tulla, ilma et sulgeda.

Peale seda, kui telefon on paigutatud sisemine kiht rohkem kui üks tund, kiire toon muutub "Tere, telefon teie valitud on välja lülitatud", kuid masin ise pole välja lülitatud!See nähtus on määratud mobiiltelefoni.Kui mobiiltelefoniga ei saada signaali pikka aega, see on välja lülitatud.Kõik mobiiltelefonid on niimoodi.See on midagi pistmist varjestus kott.Sel ajal, võtke see välja ja oodake, kuni signaal tuleb panna. .Selles punktis, palun vaadake oma sõpradega ja näen neid uuesti.

Kirjeldus:

Tüüp: signaali blokeerimine kott

Kogus: 1tk

Materjal: Nano katmine + PU + RFID sisemine riie

Värv: must ja punane

Sobiv telefoni suurus: max 6inch

Suurus: 20*10cm/ 7.86*3.93 tolline(L*W)

Neto kaal: 53g/ 1.87 oz

Pakend:

1* signaali blokeerimine kott

Normal07.8 磅02falsefalsefalseEN-USZH-CNX-PUUDUB

Märksõnad:Raku Signaali Blokeerija, Ford Võtme Signaali Blokeerija, Signaali Blokeerimine Suur Kott, Faraday Kott, Sisestage Kott, Faraday, Aufi Võtme Signaali Blokeerija, Auto Võti Nahast Kott, Lukustamiseks Signaali, Signaali Blokeerija Blokeerib.

Brändi Nimi TiOODRE

Kirjutage arvutus!

Signaali Blokeerimine Kott Kilp Puuri Kott Rahakoti, Telefoni Puhul Mobiiltelefoni Eraelu Puutumatuse Kaitse Ja Auto Võti Topelt Kihi

Kirjutage arvutus!

Seotud tooted