Teravustamine kivi whetstone noa teritaja professionaalne afilador de cuchillo afiador de faca messenslijper piedra amolador afiar

€9.45

Saadavus: On laos

z510

Omadused:

1.High-klassi whetstone vee kivi tagada tõhus teritamine tulemusi. 2.Kahepoolne teritamine disain. 3.Varustatud silikageel non-slip alus tagada ohutus teritamiseks. 4.Laialdaselt kasutatakse Noad,käärid,käsitööriistad,puidutööstuse tööriistad,nikerdamise tööriistu, jne.

Kasutamise juhis:

1.Leota kivi vesi, 5-15 minutit, ja siis pane see stabiilne platvorm.Teravustamine noad, millel on üks või kaks sammu on otsustanud aste nüri tööriist.Samm 1: Jäme lihvimine, kasutatud remonti tõsiselt dam vanuses serv,sobib nürid noad.Hoidke nuga nurga all 10 - 30°, lihvima serva pinnal kivi edasi-tagasi õrn surve,ja teritama seda, kuni serv on piisavalt terav.Pärast teravustamine tööriist, see peab olema lihvitud koos jäme lihvimine pärast poole aasta.Sõltub ka konkreetsest olukorrast.Samm 2: peenlihvimiseks, vajalik samm, et kõrvaldada burrs serva.Kasutada rohkem survega,korrake 1. sammu ja remont servast kuni sujuvalt ja teravalt.Üldiselt rääkides, siis kasutage seda kord nädalas, et hoida oma tera terav. 2.Palun pühkige seda niiske lapiga või loputa see veega pärast teravustamine vahend, ja seejärel kuivatage.Puhas kivi pinnale pehme harja ja pane see õhus, et muuta see kuiv.

Märksõnad:Sharpner, Knive, Elektric Noa Teritaja, Elektriline Nuga, Teritaja Riie, Nuga Whetstone, Whetston, Nuga Teritama, Noa Teritaja Iminapp, Etapi Elektriline Nuga, Teritaja, Odavaim Elektriline Nuga, Teritaja.

Metalli Tüüp Mulit - Värv
Tüüp teravustamine kivi
Mudeli Number sharpeners-008
Päritolu CN(Päritolu)
Funktsioon Öko-Sõbralik
Värv Mulit - Värv
Sertifitseerimine CIQ, SGS

Kirjutage arvutus!

Teravustamine kivi whetstone noa teritaja professionaalne afilador de cuchillo afiador de faca messenslijper piedra amolador afiar

Kirjutage arvutus!

Seotud tooted