Professionaalne Male Ja Kell Mäng Taimer Loendab Count Down Timer Rahvusvahelise Konkurentsi Malelaual Mäng Aksessuaar Windup

€8.41

Saadavus: On laos

z5333

Bullet punkte:

[Classic simulatsiooni stiil]: See äratuskell male taimer on ideaalne täiendus mis tahes mäng või klassiruumis mäng.See kannab Royal Male logo ja näeb välja rohkem formaalne.Kui sa tahad teha mängu rohkem konkurentsivõimeline, siis see kell on hea viis parandada.

[Lihtne kasutada]: See kerge ja kaasaskantav male kella on lihtne kasutada, lihtsalt klõpsake nuppu!Vajutage nuppu peal, et alustada ja lõpetada masin, kuid võite külmutada kaks kellad, hoides nuppe veelgi tase.Mõlemad kellad on lihtne reset tagasi, ja iga ülemine nupp on lukustusklamber.

[High quality]: See mäng taimer on kell, mis kasutab elektroonilist ostsillaator korrigeeritakse crystal hoida aega.Sageduse täpsus toodetud kvartsostsillaatori teeb kella vähemalt ühe suurusjärgu võrra täpsem kui mehaaniline kell.Vastupidav musta plastikust kest on usaldusväärne struktuur ja võib seista ajaproovile.

[Tere]: kasu male on tohutu.Lapsed, kes osalevad male saab parandada oma kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskusi, ruumiline teadlikkust ja sotsiaalseid oskusi, mis on oluline täiendus mis tahes klassiruumis või perega.

[Laialdaselt]: Sobib Hiina Male, Rahvusvaheline Male.Nr aku lõpetamise mehhanismi on vaja, et tagada, et saate asendada aku ilma pausideta mängu.

Juhised:

1. Tegutseda, kui ajastus nupp, vajutage vasakut nuppu hiire kell peatub aeg ja õiguse kell algab ajastus.Vastupidi, vajutage nuppu paremale, paremal pool on peatub aeg, vasakul pool algab aeg, ja nupud mõlemal pool on pooleldi alla vajutatud (mis on nupud mõlemal pool on sama horisontaalne asend) ja mõlemad kellad on stopp-ajastus riik.

2. Reguleerimine null asendis teise hand.By kordamööda tegutsevad nupud mõlemal pool, saab reguleerida kahte kell sekundit käed 12 oclock seisukoht (null asendis) järjekorras, ja liikuda tund käe noole nõelaga auk taga kella, et liikuda ja tulistada 12 oclock seisukoht.Mängu kell, nullasendist minut käsi ei hinnatakse minut kätt surudes tunni punkti määramisel märgi "Väike Punane Lipp" paremale, et jõuda 12 oclock asend ja ulatus vahetu minut käsi "Väike Punane Lipp" vabalt alla on null asendis.

3. Hooldus -, male kell tuleks vältida kontakti söövitavate ainete ja vältida päikese käes, vihm, langevad ja sulgeda tugeva magnetväljaga.

Kirjeldused:

Materjal: plastik

Värv: Must

Suurus: umbes 15 x 5,5 x 9cm

Netokaal: 400 g)

Laialdaselt kasutatakse: male, Hiina male, Go, jne.

Komplekti kuulub:

1 x male kell

Märksõnad:Juhatuse Male, Antiikne Kell, Karussell Mänguasi, Kuidas Fix Windup Kell, Kooli õpetaja, Magnet Taimer, Sport Taimer, Teemant Kvarts, Piiskop Male, Male Taimer.

Värv must
Materjal Plast
Neto kaal 400 g)
Top otsingusõna 1 KELL
suurus about 15 x 5.5 x 9cm
Päritolu CN(Päritolu)
Laialdaselt kasutatakse male, Hiina Male, minna, jne.
Tüüp Muud
Top otsingusõna 3 wanduhr
Top otsingusõna 2 saat

Kirjutage arvutus!

Professionaalne Male Ja Kell Mäng Taimer Loendab Count Down Timer Rahvusvahelise Konkurentsi Malelaual Mäng Aksessuaar Windup

Kirjutage arvutus!

Seotud tooted